Mentoraink | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Mentoraink

Mentoraink

 

Szakmentorok

 

Bessenyei István

A matematika, a mikro- és makroökonómia doktora 

essenyei@ktk.pte.hu

 

Kovács Balázs

Az adatbányászat és az üzleti intelligencia kutatója

kovacsb@ktk.pte.hu

 

Mátyás Judit

A tanulási stratégiák és a szaknyelvfordítás mestere

matyas@ktk.pte.hu

 

Somogyvári Márta

Az üzleti kommunikáció és a tárgyalástechnikák specialistája

somogyv@ktk.pte.hu

 

 

Vezető mentorok

 

Galambosné dr. Tiszberger Mónika

tiszbergerm@ktk.pte.hu

 

Márkus Gábor

markus@ktk.pte.hu

 

 

Putzer Petra

putzerp@ktk.pte.hu

 

Balogh Gábor

baloghg@ktk.pte.hu

 

Rideg András

ridega@ktk.pte.hu

 

Lányi Beatrix

lanyi@ktk.pte.hu

 

 

Mentorok

 

Farkas Richard

farkasr@ktk.pte.hu

 

Bányai Edit

edit@ktk.pte.hu

 

Mohácsi Bernadett

mohacsib@ktk.pte.hu

 

Bálint Brigitta

balintb@ktk.pte.hu

 

Benke Mariann

benkem@ktk.pte.hu

 

Zsankó Brigitta

 

 

Gerdesics Viktória

gerdesicsv@ktk.pte.hu

 

 

Hallgató mentorok

 

Posza Alexandra

 

 

 

 

Szloboda Katalin

KTK Tehetségpont

A Kompetencia- és Tehetségfejlesztő Központ célja a PTE KTK hallgatóinak támogatása tehetségük felismerésében, kibontakoztatásában, szakmai sikereinek elérésében; ezzel hozzájárulva a hallgatóink munkaerő-piaci értékének növeléséhez és vállalati partnereink igényeinek kielégítéséhez. Segítjük a pécsiközgázosok közösségének építését, hogy minden hallgatónk megtalálja a helyét, és egyszerűen JÓL ÉREZZE MAGÁT.

Tovább

pecs.hubbub

A pecs.hubbub egy közösségi finanszírozási platform, melyen ötletgazdák tehetik közzé projektjeiket és így forrást gyűjthetnek szűkebb és tágabb közösségeikből, rajongóktól, szakmai szervezetektől vagy a közösségi médián elért és megérintett csoportoktól. A Pécsiközgáz Simonyi BEDC az egyetem többi karával szorosan együttműködve segítséget nyújt az ötletgenerálásban, -fejlesztésben, a crowdfunding-gal kapcsolatos ismeretek elsajátításában, a közösségi finanszírozási kampány lépéseinek kidolgozásában és menedzselésében.

Tovább

Továbbképzés

A Pécsiközgáz Továbbképző Központ a Kar meglévő oktatási palettája mellé olyan képzéseket kínál, amelyekkel specializálhatják, kiegészíthetik meglévő ismereteiket az ide jelentkezők, vagy épp a piaci igényekhez igazodó új kompetenciákat szerezhetnek. Legyen az OKJ-képzés, szakirányú továbbképzés vagy vállalati tréning, lényeg a sikeresebb szereplés a munkaerőpiacon.

Tovább